مستند "افسران جوان" + فروش اینترنتی

بسم الله الرحمن الرحیم


 

مستند «افسران جوان»

ناگفته هایی از وقایع شریف در سال تحصیلی 88-89

و نقش آفرینی دانشجویان در برابر جریان فتنه

مستند افسران جوان روایتی است دلنشین از لبیک دانشجویان به ندای رهبر انقلاب برای ورود به عرصه های پرفراز و نشیب جنگ نرم. آنچه در این فیلم 40 دقیقه ای مشاهده میکنید شرح وقایعی است که در آن هشت ماه دفاع مقدس، بر دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاهشان رفته است.

 

فعالیتهای سایبری، سازماندهی بحث ها و مناظرات دانشجویی و تجمعات متفاوت در مناسبتهای مختلف تنها بخشی از نقش آفرینی دانشجویان در برابر جریان فتنه بود که در این فیلم منعکس شده است.

آنچه در این مستند خواهید دید عشق به ولایت و رهبری است که هنگام همراهی با تدبیر و بصیرت، حماسه می آفریند و دانشگاه، همان عرصه تهدید دشمن را به فرصتی برای انقلاب اسلامی و مکانی برای جذب نخبگان به سوی اسلام و انقلاب تبدیل می کند. آری؛ حزب الله در شریف پیروز شد...

مستند "افسران جوان جنگ نرم" با هزینه شخصی اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف و بدون کمک هیچ نهادی ساخته شده است. این فیلم که پیش از توزیع در دانشگاه صنعتی شریف اکران عمومی شد با استقبال بی نظیر دانشجویان مواجه شد.

امید است اینگونه حرکات مقدمه ای باشد برای حضور جدی تر فرزندان روح الله در عرصه هنر و فیلمسازی.

 

---------------------------------------------

خرید آنلاین:

http://www.asemanbook.com/index.php?productID=220

http://www.armancenter.com/PHP-Nuke/content-152.html


------------------------------------------------------

تکه هایی ١ دقیقه ای از فیلم را ببینید:

تیزر اول:

 

تیزر دوم:

 

تیزر سوم:


 

 

همچنین از طریق آدرس اینترنتی afsaran.film@gmail.com آماده شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم. خوانندگان این وبلاگ میتوانند نظراتشان را در قسمت کامنتهای این پست نیز قرار دهند!


 

یا علی مدد

/ 8 نظر / 83 بازدید
صادقی

http://img94.imageshack.us/img94/5858/sansis.jpg

بی عمر

به نظرم خیلی کار بزرگی بود! در فضای کلیشه ای مبارزه ایدئولوژیک خوب تعادل رو به نفع جبهه خودی به هم زدی. در رخوت مبارزات عقیدتی این فقط زبان هنره که میتونه طراوت رو به این عرصه برگردونه، خدا دوربینت رو پرنور کنه اخوی. نذار این دوربین رو زمین بمونه. یاعلی

رامین حیدرزاده

داداش خودت ریزش کردیا...! به روزم!

رامین حیدرزاده

به روز نیستم...! ببخشید. می خواستم اپ کنم این درس و مرس ها نمی ذارن که!

رامین

بروزم.

شرمنده شهدا

چشمان کور .... نشانه تقوای الهی اما این برادر اسیر از این کار امتنا کرد . در همین فی مابین ناگهان فرمانده عراقی با یک سوزن ضربه ای را به چشم این برادر وارد کرد و او را کور نمود .

مقداد

سلام.فروش فیلمی که برای رضای خدا ساختی کار زشتی است. مصطفی خجالت داره.استفاده تجاری از یک فیلم انقلابی که حتی به اندک پول اون احتیاج نداری. توی دانشگاه 500 و اینجا 1200 اصلا بحث این نیست.بحث اینه که برای رضای خدا کار کردن از جیب زدن داره نه از جیب بقیه گرفتن. ارزش کارت رو با فروش اون خراب کردی